Як отримати витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій?

У разі необхідності неприбуткова організація може отримати витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій в контролюючому органі за основним місцем обліку.

 Як отримати витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій?

СКАЧАТИ Бланк форми № 1-держзамовлення


Для отримання витягу необхідно подати Запит за формою згідно з Додатком 3 до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 №440. При цьому, заповненню підлягають всі розділи запиту. Запит обов’язково має бути підписаний керівником або особою, що має право підпису документів неприбуткової організації, із зазначенням дати.

Способи подання Запиту:

  • поштою;
  • безпосередньо до контролюючого органу за основним місцем обліку;
  • засобами інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет», за посиланням: cabinet.tax.gov.ua (розділ «листування з ДПС»).

Термін надання зазначеної адміністративної послуги – 3 робочі дні.

Отримати витяг з Реєстру заявник може особисто або через законного представника безпосередньо в контролюючому органі, або поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

Джерело: ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт неприбуткових організацій за 2023 рік

✔️Розглянемо, як заповнити звіт неприбуткових організацій та яку фінансову звітність слід подавати до органу контролю. Також з’ясуємо порядок виправлення помилок у звіті.
24878