Новини за темою Неприбутковість

Як здійснюється перереєстрація неприбуткової організації у разі внесення змін до установчих документів?
Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 зі змінами та доповненнями (далі – Порядок).
1431
Державні унітарні підприємства - особливості здійснення господарської діяльності
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, регулює Податковий кодекс України. Особливості оподаткування податком на прибуток підприємств та включення неприбуткових організацій до Реєстру визначено пунктом 133.4 статті 133 ПКУ.
2952
Виправлення помилок у Звіті про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації
Неприбуткові підприємства, установи та організації, визначені п. 133.4 ст. 133 ПКУ, подають Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 17.06.2016 № 553 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 469), та річну фінансову звітність.
1716
ДПС: Чи включаються до податкової знижки благодійні внески, надані неприбутковим організаціям?
У Головному управлінні ДПС у Рівненській області роз’яснюють, що надані чи перераховані платником благодійні внески неприбутковим організаціям включаються до податкової знижки, відповідно до п. 166.3.2. ст. 166 Податкового кодексу України.
1573
Протягом якого терміну установа повинна подати реєстраційну заяву за ф. 1-РН для отримання статусу неприбуткової організації?
У Південному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з ВПП нагадали, протягом якого терміну установи та організації мають подати заяву за формою 1-РН з метою отримання статусу неприбуткової організації з дня їх державної реєстрації.
1614