Які реквізити запиту про отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій має заповнити платник податку при поданні його (в паперовому вигляді або через Електронний кабінет) до контролюючого органу та як проставляється позначка при обранні способу отримання витягу в таких випадках – роз'яснення
Оприлюднений проєкт постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру».
Податківці акцентують увагу на реєстрації неприбуткових установ/організацій після державної реєстрації новоствореної установи (організації) або державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу.
Особливості надання благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам неприбутковими організаціями - роз'яснення.
Які форми фінансової звітності повинні подаватися неприбутковими організаціями – роз'яснення ДПС.
Коли та яким чином вносяться зміни до Реєстру неприбуткових установ та організацій – роз'яснення ДПС.
Уряд зареєстрував законопроєкт, мета якого зменшити олігархічний вплив на політичні партії в Україні.
Виключення неприбуткової організації з Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі - Реєстр) здійснюється на підставі рішення контролюючого органу.
Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 зі змінами та доповненнями (далі – Порядок).
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, регулює Податковий кодекс України. Особливості оподаткування податком на прибуток підприємств та включення неприбуткових організацій до Реєстру визначено пунктом 133.4 статті 133 ПКУ.