Новини за темою Неприбутковість

Готуються зміни до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій
Оприлюднений проєкт постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру».
255
Після держреєстрації є лише 10 днів на оновлення відомостей у Реєстрі
Податківці акцентують увагу на реєстрації неприбуткових установ/організацій після державної реєстрації новоствореної установи (організації) або державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу.
244
Як здійснюється перереєстрація неприбуткової організації у разі внесення змін до установчих документів?
Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 зі змінами та доповненнями (далі – Порядок).
1557
Державні унітарні підприємства - особливості здійснення господарської діяльності
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, регулює Податковий кодекс України. Особливості оподаткування податком на прибуток підприємств та включення неприбуткових організацій до Реєстру визначено пунктом 133.4 статті 133 ПКУ.
3355
Виправлення помилок у Звіті про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації
Неприбуткові підприємства, установи та організації, визначені п. 133.4 ст. 133 ПКУ, подають Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 17.06.2016 № 553 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 469), та річну фінансову звітність.
1887