Витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій: як заповнити реквізити запиту

Які реквізити запиту про отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій має заповнити платник податку при поданні його (в паперовому вигляді або через Електронний кабінет) до контролюючого органу та як проставляється позначка при обранні способу отримання витягу в таких випадках – роз'яснення

Витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій: як заповнити реквізити запиту

Інструкція до нових форм податкової накладної та розрахунку коригування

Відповідно до п. 12 прим. 1 Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 неприбуткові підприємства, установи та організації можуть звернутися до контролюючого органу із Запитом про отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Форма Запиту наведена у додатку 3 до Порядку. Пунктом 12 прим. 1 Порядку визначено, що усі розділи Запиту підлягають заповненню.

Зокрема, у Запиті повинні бути заповнені наступні реквізити

  • найменування контролюючого органу, до якого подається Запит;
  • код неприбуткової організації згідно з ЄДРПОУ;
  • найменування неприбуткової організації; 
  • місцезнаходження неприбуткової організації;
  • контактні номери телефонів;
  • спосіб отримання витягу;
  • прізвище, ім’я, по батькові керівника неприбуткової організації та його підпис;
  • дата;
  • печатка (за наявності).

Запит обов’язково повинен бути підписаний керівником або особою, що має право підпису документів неприбуткової організації, із зазначенням дати.

При створенні Запиту (ідентифікатор форми J1305001) в Електронному кабінеті передбачено автоматичне передзаповнення форми Запиту реєстраційними та обліковими даними платника.

Для обрання способу отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ і організацій необхідно заповнити поле «Спосіб отримання витягу», проставивши у Запиті позначку «х» або «+» в залежності від способу подання Запиту.

У разі подання Запиту в паперовому вигляді безпосередньо до контролюючого органу або при надсиланні поштою проставляється позначка «безпосередньо у контролюючому органі (у разі подання Запиту іншими способами)». В такому разі відповідь (витяг з Реєстру неприбуткових установ і організацій або повідомлення про відсутність відомостей у Реєстрі неприбуткових установ і організацій) на Запит вручається платнику податку особисто (його представнику) в контролюючому органі до якого подано Запит.

У разі подання Запиту засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» від 22 травня 2003 року № 851-IV та «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги» від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII через Електронний кабінет у полі «Спосіб отримання витягу» проставляється позначка «електронною поштою (у разі подання Запиту засобами електронного зв’язку)». Відповідь на Запит (витяг з Реєстру неприбуткових установ і організацій або повідомлення про відсутність відомостей у Реєстрі неприбуткових установ і організацій) платник отримує в Електронному кабінеті.

Джерело: офіційний сайт ГУ ДПС у Запорізькій області

Статичний блок для новин

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді