Стипендія: яка сума не підлягає оподаткуванню

Відповідно до ст. 165 ПКУ не включається до розрахунку ПДФО сума стипендії (включаючи суму її індексації), яка виплачується учню, студенту, курсанту, аспіранту і не перевищує розміру місячного прожиткового мінімуму, помноженого на 1,4 та округленого до 10 грн.

Бюджетні новації — 2021

Стипендія: яка сума не підлягає оподаткуванню

Відповідно у 2020 році, сума стипендії, яка не підлягає оподаткуванню ПДФО дорівнює 2940 грн (2102 грн х 1,4). При цьому сума перевищення підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною пунктом 167.1 ПКУ, а саме – 18%.

За матеріалами ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Індексація стипендії 2021: величина приросту ІСЦ та приклади від експерта

Індексація стипендії проводиться щомісяця. Як визначити величину приросту ІСЦ та в якому розмірі нарахувати індексацію на академічні і соціальні стипендії у січні 2021 року? Подробиці — у публікації на прикладах різних робочих ситуацій.
4223

КЕКВ 2700 "Соціальне забезпечення"

Усі видатки, які проводять бюджетні установи, розмежовані за економічною суттю платежу. Для цього використовують коди економічної класифікації видатків бюджету (КЕКВ). Установа може використовувати кошти лише на ті цілі, на які планувала, за напрямами, визначеними в Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету.
11526