Новини за темою Екологічний податок

За яким ідентифікатором знайти декларацію екологічного податку
Електронні форми декларації екологічного податку розміщені на вебпорталі ДПС у рубриці Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр форм електронних документів.
187
За які періоди 2022 можна уточнити зобов’язання з екологічного податку
За які періоди 2022 року можна уточнити податкові зобов’язання з екологічного податку за об’єкти, розташовані на територіях активних бойових дій або тимчасово окупованих територіях – роз'яснення.
151
Як місцева влада повинна встановлювати податок на нерухомість та плату за землю
Роз’яснення про встановлення податкових пільг зі сплати місцевих податків та зборів під час дії воєнного стану та на територіях, які зазнали негативного впливу під час збройної агресії рф проти України.
221
Кому встановлять нульову ставку екологічного податку
У Верховній Раді зареєстрований урядовий проєкт закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо встановлення ставки нуль гривень екологічного податку за викиди двоокису вуглецю для установок, якими здійснюються такі викиди в результаті спалювання біопалива».
209
Перелік окупованих територій не дає право не сплачувати податки – ДПС
Державна податкова служба опублікувала свою позицію щодо затвердженого переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих збройними формуваннями російської федерації.
601