Відповіді на запитання за темою Неприбутковість

Чи можна утримувати профспілкові внески без заяви працівника
В установі всі працівники — члени профспілки і бухгалтерія щомісяця утримує з їхньої заробітної плати профвнески. У цьому місяці на роботу прийняли нового працівника. Чи можна його автоматично вважати членом профспілки і без заяви відраховувати профвнески?
1001
Застрахували працівників та провели тестування на COVID: чи можуть виключити з неприбуткового реєстру
Чи є підстава, щоб виключити неприбуткову організацію, зокрема медичну установу, з Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі — Реєстр), якщо вона уклала договори добровільного медичного страхування зі страховиками про страхування своїх працівників та провела працівникам тестування, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби (Covid‑19)?
486
Чи є спрямування надходжень за оренду майна КНП до місцевих бюджетів, розподілом отриманих доходів
Чи є спрямування комунальним некомерційним підприємством, у т. ч. закладом охорони здоров’я, частини надходжень за оренду майна, закріпленого за ними на праві господарського відання або оперативного управління, до відповідних місцевих бюджетів або органів місцевого самоврядування – засновників таких підприємств, розподілом отриманих доходів?
476
Наслідки перевищення благодійною організацією граничного розміру адміністративних витрат
Які податкові наслідки порушення благодійною організацією норми Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», який регулює її діяльність, у тому числі, якщо розмір адміністративних витрат перевищив 20 відс. доходу у поточному році?
443
Неприбуткова організація не подала реєстраційну заяву з позначкою «зміни»: чи загрожує штраф
Чи застосовують штраф до неприбуткової організації, яка після внесення змін до установчих документів не подала до органу ДПС протягом 30 к. дн. реєстраційну заяву з позначкою «зміни»?
607