Наслідки перевищення благодійною організацією граничного розміру адміністративних витрат

397

Запитання

Які податкові наслідки порушення благодійною організацією норми Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», який регулює її діяльність, у тому числі, якщо розмір адміністративних витрат перевищив 20 відс. доходу у поточному році?

Відповідь

Держбюджет-2020: дев’ять таблиць для розрахунків

Порушення благодійною організацією, що перебуває у Реєстрі неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр), вимог Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», у тому числі щодо перевищення граничного розміру адміністративних витрат, що призводить до порушення вимог п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), є підставою для виключення такої організації з Реєстру з нарахуванням податкового зобов’язання з податку на прибуток підприємств відповідно до підпунктів 133.4.3 та 133.4.4 п. 133.4 ст. 133 ПКУ та переходом до сплати податку на прибуток у порядку, встановленому розд. ІІІ ПКУ для платників цього податку.

СКАЧАТИ ТЕКСТ

ЗІР, категорія 102.04

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини