Статті за темою Процедура закупівель

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель
Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29431
Переговорна процедура закупівлі: 4 кроки та десяток застережень
Переговорна процедура закупівлі 2020 та її алгоритм простіший, аніж конкурентних процедур. Попри це в ньому чимало місць, де замовник може помилитися — обґрунтування, документи від учасника, кваліфікація, відсутність підстав для відхилення за статтею 17, забезпечення. Усі застереження та поради — у цій статті.
10421
Закупівлі електроенергії: у кого купувати та як формується ціна на ринку
Замовникам складно самотужки розібратися з тим, як працює ринок електроенергії в Україні 2020. Звідси й проблеми в закупівлях. Тож перш ніж закуповувати електроенергію, варто опанувати правила роботи ринку та розрахунку ціни
2951
Відповідальний за допорогові закупівлі - хто може бути
Закон про публічні закупівлі обмежує діяльність тендерного комітету як інституту закупівельної сфери з 1 січня 2022 року. Потім повноваження організовувати та проводити процедури закупівлі та спрощеної закупівлі переймає винятково уповноважена особа.
836
Толеранс в договорах про закупівлю
Іноді сторонам договору важко точно визначити кількість чи об›єм поставленого товару. У такій ситуації постачальник просить застосувати в договорі про закупівлю толеранс. Чи не буде це порушенням Закону про закупівлю?
7332
Відміна закупівлі через відсутність пропозицій учасників - що далі
Якщо на оголошення про спрощену закупівлю надійде лише одна пропозиція, закупівля триватиме. Коли не надійде жодної — система автоматично відмінить закупівлю. А як замовнику вирішити ситуацію, коли відбувається дві відміни поспіль?
987