Статті за темою Перевірки закупівель

Індикатори ризиків - алгоритм при моніторингу закупівель
Моніторинг закупівлі може початися внаслідок спрацювання ризик-індикаторів, які визначаються системою в автоматичному режимі на основі закладених алгоритмів. Індикатори ризиків допомагають Держаудитслужбі відібрати ті процедури закупівлі, у яких замовники припустилися порушення або ж потенційно можуть це зробити. Далі — такі процедури досліджують аудитори під час моніторингу закупівель та приймають остаточне рішення.
4971
Моніторинг державних закупівель: приклади висновків ревізорів
До вашої уваги приклади висновків аудиторів, коли тендерна документація не відповідає вимогам Закону; супровідні документи містять помилки; процедура закупівлі вибрана неправомірно. Аналізуйте і не повторюйте порушень
1663
Моніторинг публічних закупівель
Моніторинг публічних закупівель було впроваджено ще у 2018 році. Аудитори на Прозоро можуть стежити за закупівлями замовників. Як це відбувається у 2020-му та як можна себе захистити — зараз проконсультуємо.
15188
Які дії замовників найчастіше потрапляють під контроль аудиторів
Аудитори постійно контролюють закупівлі. Що саме вони перевіряють — цікаво знати кожному замовнику. Ми проаналізували судові справи і про це розповіли. А ще пояснили, як діяти, якщо аудитори визнали склад адмінправопорушення у ваших діях.
484