Новини за темою Податки і збори

Як оподатковується продаж авто
Продаж вантажного автомобіля: особливості подання декларації про майновий стан і доходи та відмінності під час продажу легкового авто.
56
Куди сплачувати військовий збір у разі зміни місцезнаходження
Куди сплачується військовий збір та подається Розрахунок у разі зміни суб’єктом господарювання протягом бюджетного року місцезнаходження, пов'язаного зі зміною адміністративного району – роз'яснення.
35
Які нові податки планує запровадити Уряд для покриття дефіциту
ЗМІ повідомляють, що Кабмін та представники профільних комітетів Верховної Ради обговорюють план збільшення доходів бюджету на 0,5% від ВВП, який Україна має презентувати в межах програми з Міжнародним валютним фондом.
141
Скільки помилкових платіжних інструкцій – стільки потрібно подати й заяв
Податківці роз’яснили як платник податків може надіслати через Електронний кабінет заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені, якщо помилки виникли за кількома платіжними документами.
142
Оновлено Порядок заповнення єдиної звітності з ПДФО, військового збору та ЄСВ
Мінфін наказом від 26.12.2023 № 720 вніс зміни до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску.
188