Строки подачі на реєстрацію бюджетних зобов’язань, у т. ч. фінансових

333

Запитання

Які строки подачі на реєстрацію бюджетних зобов’язань, у т. ч. фінансових

Відповідь

Вид зобов’язанняСтрок подачі на реєстрацію*, р. дн.Відлік строку подачі на реєстрацію
Бюджетне зобов’язання, за яким:
• не застосовано процедуру закупівлі/спрощеної закупівлі7З дати взяття бюджетного зобов’язання
• застосовано процедуру закупівлі/спрощеної закупівлі7З дати оприлюднення звіту про результати проведення процедури закупівлі (якщо кошторис взятий на облік органом Казначейства)
З дати оприлюднення звіту про результати проведення закупівлі з використанням ЕСЗ (якщо кошторис взятий на облік органом Казначейства)
З дати взяття на облік органом Казначейства кошторису
Зміни до бюджетного зобов’язання7З дати виникнення змін
Бюджетне фінансове зобов’язання7З дати прийняття до виконання бюджетного фінансового зобов’язання
Зміни до бюджетного фінансового зобов’язання7З дати виникнення змін
* Бюджетне фінансове зобов’язання можна реєструвати в інший строк, визначений бюджетним зобов’язанням

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
276209

Методика розрахунку орендної плати: визначаємо розмір, індексуємо, розподіляємо

За оренду державного/комунального майна орендарі сплачують орендну плату установі – орендодавцю/балансоутримувачу. Розмір її за перший місяць/добу/годину визначає договір оренди. Та перед укладенням договору орендодавець/балансоутримувач має визначати її розмір. Як визначити/розрахувати орендну плату розглянемо далі.
24251

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації бюджетної установи. А після набуття чинності наказу Мінфіну від 18.01.2024 № 23 додатково Казначейство у тримісячний строк переукладатиме з клієнтами договори про здійснення розрахунково-касового обслуговування. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
31763

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
12438