Відповіді на запитання за темою Фінансова звітність

Як зреагує Держаудитслужба, якщо керівник відмовиться від інвентаризації
Посадові особи Держаудитслужби розпочали ревізію фінансово-господарської діяльності установи. У перший день ревізії вони вирішили провести інвентаризацію, але керівник їм відмовив. Чи має право Держаудитслужба вимагати від керівника установи провести інвентаризацію та як зреагують ревізори на такі дії керівника?
632
Яку фінзвітність подавати у разі ліквідації установи
Бюджетна установа припиняє свою діяльність у зв’язку з перетворенням у комунальне некомерційне підприємство. У якому обсязі ця установа повинна скласти інші форми фінансової звітності та подати їх до органу Казначейства разом із ліквідаційним балансом?
9505
Чи відображати у формі № 2‑дс отримані безплатно основні засоби?
Бюджетна установа в ІІ кварталі безплатно отримала основні засоби. Чи потрібно цю господарську операцію відображати у формі № 2-дс «Звіті про фінансові результати»? Якщо так, то в яких рядках розділу І потрібно відображати такі основні засоби?
1936
Чи потрібно орендарю та орендодавцю обліковувати забезпечувальний депозит поза балансом
Установа-орендар перерахувала забезпечувальний депозит за договором оренди приміщення Регіональному відділенню Фонду державного майна України як орендодавцю. Чи потрібно орендарю та орендодавцю обліковувати забезпечувальний депозит у балансі та поза балансом?
3169