Можна купувати без оголошення тендерів - зміни у закупівлях на період карантину

Медпрепарати та медичне обладнання на період карантину можна купувати без оголошення тендерів.

Закупівлі в умовах кризи. Дистанційне навчання

Прозорро: зміни у закупівлях на період карантину

Нагадуємо, що 20 березня Кабінет міністрів України ухвалив постанову про «Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України».

Зокрема нею передбачено, що для ефективної та оперативної протидії коронавірусу, медпрепарати можна купувати без оголошення тендерів. Замовник в електронній системі закупівель Прозорро оприлюднює лише звіт про укладені договори, договір про закупівлю та всі додатки до нього, звіт про виконання договору відповідно до статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі».

У переліку закупівель товарів, робіт та послуг, які можна уже придбавати поза відкритими торгами, медичне обладнання, засоби індивідуального захисту, дезінфекційні засоби, антисептики тощо.


акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Планування закупівлі електричної енергії в бюджетних установах

Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
38757

Чи можливі централізовані закупівлі за рішенням територіальної громади

Придбання територіальними громадами різноманітних товарів, робіт і послуг потребує дотримання встановлених державою правових та економічних норм. Експерт допоможе в них розібратися.
2246

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді