ШАРИЙ Тарас

ШАРИЙ Тарас
Експерт з обліку та оподаткування
  • сертифікований фахівець з міжнародних стандартів фінансової звітності (ACCA DipIFR(rus));
  • автор численних публікацій і консультацій у професійних виданнях «Головбух», «Головбух Бюджет», «Головбух Праця та зарплата», «Головбух Медицина», «Експертус Головбух», «Експертус Медзаклад»;
  • лектор семінарів і вебінарів на тему оплати праці;
  • досвідчений експерт, працював у професійних виданнях «Все про бухгалтерський облік», «Інтерактивна бухгалтерія», «Вісник. Офіційно про податки».

Сторінка експерта на Facebook

Статті автора

Е-лікарняні: тест-драйв від експерта
Як працювати з електронними лікарняними у 2023, звідки брати інформацію, як і що робити з паперовими лікарняними — експерт знає відповіді.
9468
Три варіанти розрахунку відпускних, якщо святкові дні скасували: обираємо правильний
Скасовані на час війни свята вплинули на розрахунок відпускних. На практиці з’явилося три підходи до обчислення середнього заробітку. Допоможемо обрати правильний. Так ви убезпечитеся від можливих претензій інспекторів Держпраці
6218
Тижнева тривалість робочого часу зросла до 60 годин: як розрахувати зарплату
Війна перекинула нас в іншу реальність. Тому держава швидко адаптувала трудове законодавство до нових умов. Зокрема, на час війни збільшила нормальну тривалість робочого часу із 40 до 60 годин на тиждень (ст. 50 Кодексу законів про працю України; ч. 1 ст. 6 Закону № 2136). Як це вплине на розрахунок зарплати — читайте далі.
5126
Чи може роботодавець не виплатити зарплату через війну
Війна змінює світогляд кожного. Зокрема знижується цінність матеріальних благ. Та це не означає, що працівникам не потрібна фінансова підтримка, особливо якщо йдеться про зарплату. Розберімося, чи може роботодавець відмовити у виплаті зарплати через воєнний стан.
16658