Які виплати не належать до фонду оплати праці

2862

Запитання

Які виплати не належать до фонду оплати праці

Відповідь

Детальний матеріал

Виплата авансу 2024: терміни, податки

Переглянути

Які виплати не належать до фонду оплати праці

Калькулятор індексації зарплати

ДПС нагадує, що виплатами, пов’язаними з оплатою праці є  виплати, віднесені до фонду оплати праці, а також до інших виплат, що не належать до цього фонду. Це встановлено нормами постанови Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148. При цьому, відповідно до п. 3 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 13.01.2004 № 5, виплати, що не належать до фонду оплати праці

  • внески підприємств на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; 
  • допомога по тимчасовій непрацездатності;
  • допомога по вагітності та пологах; 
  • допомога при народженні дитини;
  • допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
  • допомога на поховання;
  • оплата путівок на санаторно-курортне лікування та оздоровлення; 
  • допомога по частковому безробіттю.

За інформацією ГУ ДПС у Вінницькій області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
81442

Оплата відрядження держслужбовця у вихідний день

Держслужбовців направляють у службове відрядження для виконання посадових обов’язків поза межами постійного місця служби. Завдання, які виконує держслужбовець у відрядженні, різні і залежать від держоргану, в якому працює держслужбовець, держоргану, до якого його відряджено, кваліфікації та посадових обов’язків самого держслужбовця. Розглянемо якою буде оплата відрядження держслужбовцям.
2169

Хвороба під час відпустки: готовий розрахунок в обліку

Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
708

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
264580