Відповіді на запитання за темою Оплата відрядження

Як тренеру відзвітувати про кошти, видані для участі в спортивних заходах
Учнів Дитячо-юнацької спортивної школи разом із тренером направили на змагання, які організувало Управління культури і спорту Обласної РДА. Як правильно забезпечити таких учасників коштами на харчування? Чи можна всі кошти видати тренеру? Якими документами тренер повинен підтвердити використання цих коштів?
1521
Працівника направили у відрядження у вихідний день: як оплатити
Працівника установи, який працює неповний робочий тиждень, керівник установи направив у відрядження у вихідний для нього день в установу з повним робочим тижнем. Чи можна вважати, що працівника направили у відрядження для роботи у вихідний день?
3728
На яку дату та за яким курсом відображаються кошти, використані у відрядженні за кордоном
На яку дату та за яким валютним курсом відображаються кошти, використані працівником під час перебування у службовому відрядженні за кордоном при складанні Звіту про використання коштів виданих на відрядження або під звіт?
445
Чи можна компенсувати витрати працівника у відрядженні додатковими днями відпочинку
У бюджетній установі на початку року не вистачає коштів на відрядження за КЕКВ 2250 «Видатки на відрядження». Тож працівники оплачують відрядження самостійно, зокрема проїзд. Чи можна компенсувати витрати працівників днем оплачуваного відпочинку за день відрядження? Чи можна передбачити таке відшкодування витрат у колективному договорі?
328