Як тренеру відзвітувати про кошти, видані для участі в спортивних заходах

2119

Запитання

Учнів Дитячо-юнацької спортивної школи разом із тренером направили на змагання, які організувало Управління культури і спорту Обласної РДА. Як правильно забезпечити таких учасників коштами на харчування? Чи можна всі кошти видати тренеру? Якими документами тренер повинен підтвердити використання цих коштів?

Відповідь

Головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику в молодіжній сфері, сферах фізичної культури і спорту, національно-патріотичного виховання — Мінмолодьспорту.

Зразок посадової інструкції бухгалтера СКАЧАТИ

Порядок організації офіційних спортивних змагань і навчально-тренувальних зборів (далі — спортивні заходи), що проводяться з метою реалізації відповідних програм розвитку фізичної культури і спорту, та порядок матеріального забезпечення їхніх учасників визначає Положення про порядок організації і проведення офіційних спортивних змагань і навчально-тренувальних зборів та порядок матеріального забезпечення їхніх учасників, затверджене наказом Мінмолодьспорту від 09.02.2018 № 617 (далі — Положення № 617).

Які органи та для яких заходів встановлюють норми витрат на забезпечення учасників спортивних заходів харчуванням, лікарськими засобами та виробами медичного призначення та порядок використання коштів, визначає пункт 4 Положення № 617.

Зокрема, цей пункт передбачає, що органи місцевого самоврядування (ОМС) для проведення спортивних заходів місцевого значення, а також дитячо-юнацьких спортивних шкіл, засновниками яких є місцеві осередки всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств, які отримують фінансову підтримку з відповідного бюджету, можуть встановлювати інші норми витрат у межах наявних фінансових ресурсів, ніж затверджені на державному рівні.

Оскільки в цій ситуації змагання проводяться на місцевому рівні, то і норми, і порядок звітування за їхнє витрачання, має регулювати місцевий розпорядчий документ. Нормами цих порядків має керуватися тренер, коли звітуватиме про витрачання виданих йому коштів.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Оплата відрядження держслужбовця у вихідний день

Держслужбовців направляють у службове відрядження для виконання посадових обов’язків поза межами постійного місця служби. Завдання, які виконує держслужбовець у відрядженні, різні і залежать від держоргану, в якому працює держслужбовець, держоргану, до якого його відряджено, кваліфікації та посадових обов’язків самого держслужбовця. Розглянемо якою буде оплата відрядження держслужбовцям.
2169

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
132593

Відрядження на службовому автомобілі – наказ

Під час відрядження працівника нерідко постає транспортне питання. Один із варіантів його вирішення – використати службовий автомобіль. Яким має бути наказ про відрядження у такому випадку?
30697

Добові на відрядження 2024: як виплачувати та обліковувати

Відрядження працівників в одних установах є буденністю, а в інших – трапляються нечасто. Здебільшого відрядження відбуваються в межах України, але й можуть бути за кордон. Відрядженим працівникам відшкодовують витрати за час поїздки та виплачують добові на відрядження. Як визначається розмір добових, які саме витрати та в якому розмірі слід відшкодовувати – дізнаєтеся з цього огляду.
40828

Авансовий звіт на відрядження: проведення

Які проведення використовувати, коли працівники подають авансові звіти на відрядження – продемонструємо на шести прикладах. А також розглянемо, як відобразити в бухгалтерському обліку ці операції за різних ситуацій.
62931