Як показати матеріальну допомогу в Податковому розрахунку

486

Запитання

Усім відпускникам організація виплачує матеріальну допомогу на оздоровлення. Як показати цю виплату в Податковому розрахунку?

Відповідь

Будь-яку матеріальну допомогу працівникам виплачують за наказом керівника організації. Видати наказ і виплатили допомогу можуть не в один день. Тому, коли заповнюєте Податковий розрахунок, не прив’язуйтеся до дати, коли видали наказ чи настала подія, якої стосується матеріальна допомога.Бухгалтерські калькулятори - онлайн розрахунок ►►►

Податковий розрахунок заповнюйте за фактом нарахувань в бухобліку. Матеріальну допомогу на оздоровлення працівникам виплачують до початку відпустки. Тож вона має потрапити до додатків Податкового розрахунку за той місяць, коли її нарахували і виплатили за даними бухобліку.

Наприклад, працівник йде у відпустку 01.08.2021. Допомогу виплатили в липні. Суму допомоги слід показати в додатках за липень до Податкового розрахунку за ІІІ квартал.

Матеріальну допомогу відображайте в місяці, коли її фактично нарахували:

  • у додатку Д1 — в одному рядку разом із зарплатою;
  • додатку 4ДФ — в одному рядку із загальною зарплатою з ознакою доходу «101».

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Табель обліку робочого часу 2024 – бланк | зразок заповнення

Табель обліку робочого часу – це первинний документ, який містить перелік усіх працівників установи з відмітками про те, як вони відпрацювали робочий час протягом облікового періоду. Без цієї інформації заробітну плату працівникові не нарахуєш. То хто, коли і як складає табель?
151265

Складання первинних документів бухгалтерського обліку

Як відомо, первинні документи є підставою для відображення господарських операцій в обліку. Про зміни до вимог складання первинних документів та їх взаємозв’язок з фінансовою звітністю – в консультації.
48685

Копія наказу про звільнення – зразок

Замість трудової книжки закон передбачає інший обов’язковий документ, який треба видати під час звільнення – копія наказу про звільнення.
61018