Відповіді на запитання за темою Аліменти

Розмір відрахувань із заробітної плати
Працівник бажає відраховувати аліменти на дитину за власною ініціативою. Загальна сума аліментів, яка підлягає відрахуванню, перевищує половину заробітної плати. Який розмір відрахувань може утримувати роботодавець із заробітної плати?
925
Надійшов виконавчий лист на утримання аліментів. Чи потрібен наказ керівника
В установу надійшов виконавчий лист на утримання аліментів. Чи може бухгалтерія утримувати аліменти із заробітної плати працівника на підставі виконавчого листа чи потрібно ще й наказ керівника в такій ситуації?
3267
Чи можна за рахунок лікарняних погасити заборгованість за виконавчим провадженням
Згідно з постановою про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника з доходів працівника на користь стягувача відраховують кошти у розмірі 20%. Працівник перебуває на лікарняному протягом трьох місяців (хвороба — туберкульоз). Як проводити відрахування за виконавчим провадженням, якщо доходами працівника за останні місяці є лише допомога у зв’язку з непрацездатністю? Лікарняних за рахунок підприємства недостатньо, аби погасити заборгованість. Кошти зі спецрахунку підприємство не має права використовувати за нецільовим призначенням.
7149