ДКСУ наказом від 19.07.2019 № 213 оновила Методичні рекомендації щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобовязань та проведення платежів, затверджені наказом від 29.04.2013 № 68 (далі — Методрекомендації). Тож тепер розпорядники бюджетних коштів при взятті зобов’язань та проведенні платежів мають врахувати ці зміни. Що саме і за якими КЕКВ змінили — у таблиці.
Окрім того, ДКСУ ще й уточнила, що:
Титул об’єкта та титул на виконання проектно-вишукувальних робіт для будівництва установи мають подавати лише коли проводять капітальне будівництво, реконструкцію, реконструкцію з елементами реставрації — за КЕКВ 2260, 3140 і тоді, коли реєструють зобов’язання;
Рішення комісії про призначення грошової компенсації подають структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласної, Київської міської держадміністрації для виплати грошової компенсації певним категоріям осіб за жилі приміщення, які мають отримати, у випадках, визначених законодавством.
Таке рішення приймає комісія, до складу якої входять представники виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад, структурних підрозділів районних, районних у м. Києві держадміністрацій з питань соціального захисту населення, економіки, фінансів, квартирного обліку, капітального будівництва, всеукраїнських громадських об’єднань (за їх згодою). Цей документ слід подавати, якщо перераховуєте грошову компенсацію за КЕКВ 3240;
Коли оплачуєте за КЕКВ 3120, 3130, 3140, слід подавати накладну, якщо умови договору передбачають придбання будівельних матеріалів, обладнання, конструкцій тощо. Раніше можливо було подавати товарно-транспортну накладну.
Як бачимо, Методрекомендації дещо удосконалили та привели у відповідність до законодавства.
Оновлений перелік підтвердних документів, за якими відбувається реєстрація бюджетних зобов’язань та оплата за окремими КЕКВ, ми навели нижче.
Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Головбух: Бюджет"