Статті за темою Бюджетні новини

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони
7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9619
Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців
⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
4110
Карантинні обмеження для бюджетних установ
З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1192
ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе
Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
2066
Електронні журнали для бухгалтера та закупівельника безплатно!
У складний період невизначеності та запровадження надзвичайної ситуації редакції «Головбух: Бюджет», «Головбух: Праця та зарплата» та «Держзакупівлі» залишаються на зв’язку і готові в повному обсязі підтримувати вас.
2209
Права та штрафи в умовах суворого карантину: гарячі новації від влади для бюджетників
Аби запобігти поширенню коронавірусу, влада запровадила жорсткі заходи. Як працюватимуть бюджетні установи в умовах суворого карантину, які матимуть послаблення, а за що — суворе покарання, пояснив експерт
1369
Важливі зміни до законодавства через коронавірус
Бюджетні установи теж знаходяться у вирі подій, пов’язаних з карантином через коронавірус. Окремі зміни до Податкового кодексу та нові правила закупівель стосуються безпосередньо бюджетників. Земельний податок, податок на нерухомість, податкові штрафи – це далеко не весь перелік антивірусних податкових змін.
2992
Щасливих свят!
Любі наші бухгалтери! Вітаємо вас із 2020 роком!
718