ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе
Отож, не пропустіть:
Розповімо докладно про те, з яких виплат складається заробітна плата в бюджетних установах та що саме змінилося в умовах карантину.
Прощавай, Господарський кодексе! Як зміняться правила гри?
Коли працівник приносить до установи листок непрацездатності, у якому всі реквізити заповнені правильно, а комісія із соціального страхування не заперечує проти виплати належних коштів, справа переходить до рук бухгалтера. Підкажемо, як правильно застосувати проводки 2020 для нарахування лікарняних.
Форми реєстраційних документів, щоб отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП), змінилися уже декілька разів. У публікації — реєстраційна картка за новою формою і зразок її заповнення.
Установи мають оприлюднювати інформацію про використання бюджетних коштів на Є-дата. Кінцевий термін для внесення даних за І квартал 2020 року не за горами. Тож нагадаємо, яку саме інформацію, у який спосіб, кому і коли слід вносити.
Аби запобігти поширенню коронавірусу, влада запровадила жорсткі заходи. Як працювати бюджетним установам в таких умовах, хто матиме послаблення, а за що — суворе покарання, пояснив експерт.
Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. Усе про відрахування із заробітної плати 2020 року — у статті.
Як впровадити погодинну оплату праці, які показники необхідні для розрахунку зарплати за такої оплати праці, як бути з мінімалкою та мінімальною базою ЄСВ? Відповіді у статті.
Бюджетні установи теж знаходяться у вирі подій, пов’язаних з карантином через коронавірус. Окремі зміни до Податкового кодексу та нові правила закупівель стосуються безпосередньо бюджетників. Земельний податок, податок на нерухомість, податкові штрафи – це далеко не весь перелік антивірусних податкових змін.
Матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань — кому, яку, коли надавати? Про це — у статті