Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
Сотні закупівельників уже пройшли навчання, яке тепер допомагає їм у роботі. Випускники Вищої школи Закупівельника поділилися, як навчання вплинуло на їхню кар'єру.
Переговорна процедура закупівлі 2020 та її алгоритм простіший, аніж конкурентних процедур. Попри це в ньому чимало місць, де замовник може помилитися — обґрунтування, документи від учасника, кваліфікація, відсутність підстав для відхилення за статтею 17, забезпечення. Усі застереження та поради — у цій статті.
Уповноважена особа з питань закупівель звільняється і не може завершити закупівлю, яку розпочала. Як бути?
Prozorro інтегрувалося з системою Казначейства та «чорним списком» АМКУ. Яку нову інформацію тепер можна побачити в системі — читайте у статті
Закон про публічні закупівлі обмежує діяльність тендерного комітету як інституту закупівельної сфери з 1 січня 2022 року. Потім повноваження організовувати та проводити процедури закупівлі та спрощеної закупівлі переймає винятково уповноважена особа.
Замовники-бюджетники мусять зареєструвати бюджетні зобов’язання в органах Казначейства. Бо інакше не зможуть їх оплатити. Подекуди, перш ніж такі зобов’язання зареєструвати чи провести платежі, казначеї висувають свої вимоги.
Закон № 922 передбачає, що звітувати тепер потрібно про всі закупівлі, які проводить замовник. Як робити це відповідно до законодавчих вимог у різних ситуаціях — відповідаємо.
Іноді сторонам договору важко точно визначити кількість чи об›єм поставленого товару. У такій ситуації постачальник просить застосувати в договорі про закупівлю толеранс. Чи не буде це порушенням Закону про закупівлю?