Оплата праці медиків — 2022: остаточні цифри

Скористайтеся підказками експерта з економічних питань щодо оплати праці медиків у 2022 році. Адже урядовці анонсували підвищення зарплат лікарів до 20 000, а от про механізми виплат написали завуальовано.

Оплата праці медиків — 2022: остаточні цифри

До експертної статті ☑️

Посадовці визначили, що розмір нарахованої зарплати медпрацівникам бюджетних ЗОЗ і КНП за повністю виконану місячну (годинну) норму праці установлюють у межах фонду оплати праці на 2022 рік.

На відміну від попередніх проєктів, Постанова № 2 не визначає, які надбавки та доплати входять у ці суми. Тож слід вважати, що нарахована заробітна плата лікарю з усіма підвищеннями, доплатами, надбавками та преміями не повинна бути меншою за 20 000 грн, а медсестрі, відповідно, — за 13 500 грн.

Оплата праці медиків — 2022: остаточні цифри
ІРИНА ПРОКОПЧУК,експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування
Щоб ви не марнували часу, ми розрахували всі базові показники для зарплатних розрахунків на 2022 рік!!!

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
45980

Надбавки-2024: кому, скільки, за що

Початок нового бюджетного року стартує з перегляду розмірів доплат та надбавок. Які надбавки та доплати можна встановити працівникам у 2024 році, що врахувати при їх встановленні розглянемо на практичній ситуації.
20392

Посадові оклади за ЄТС 2024 – тарифна сітка

Працівники більшості установ бюджетної сфери залежать в оплаті праці від так званої єдиної тарифної сітки (ЄТС), за якою визначаються посадові оклади. З’ясуємо, якими є розміри посадових окладів бюджетників у 2024 році та порахуємо зарплати деяких бюджетників на прикладі вищої школи.
176302

Виплата декретних у 2024 році

Декретні виплати у 2024 році: ➤ підстава для нарахування ➤ тривалість декрету ➤ розрахунок декретних ➤ обмеження розміру декретних ➤ приклади розрахунку ➤ лікарняні та допомога по вагітності під час війни
33417

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді