ДПС: щодо належного заповнення платіжних документів на переказ коштів у рахунок погашення податкового боргу

Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів (далі – Порядок) затверджено Наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666.

ДПС: щодо належного заповнення платіжних документів на переказ коштів у рахунок погашення податкового боргу

⚡️ За яким алгоритмом заповнювати Податковий розрахунок з ЄСВ, ПДФО та ВЗ?⚡️


Відповідно до вимог Порядку, надходження до бюджету коштів у рахунок погашення податкового боргу/недоїмки з єдиного внеску позначаються кодом виду сплати «*;140;"» в полі "Призначення платежу" розрахункового документа.

Платіжний документ, що заповнено з порушенням вимог Порядку щодо заповнення обов'язкових реквізитів, не проходить ідентифікацію та не розноситься до інтегрованої картки платника податку.

Правильне заповнення платниками документів на переказ платежів до бюджету сприятиме своєчасному оперативному обліку в інформаційній системі Державної податкової служби.

Наголошуємо на необхідності дотримання вимог Порядку щодо заповнення платіжних реквізитів при сплаті податкового боргу та недоїмки з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Джерело: ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма 1-ОПП: нюанси заповнення

Щоб зареєструватись у відповідному органі ДПС як платники податку, бюджетні установи зобов’язані подати контролюючому органу заяву – форма 1-ОПП. Розглянемо, що це за форма, коли її слід подавати і як заповнювати.
59119

Довідка про доходи: бланк, зразок

Довідка про доходи має відповідати даним бухобліку. Відповідальність за достовірність даних у довідці про заробітну плату несе головбух і керівник установи. Тож, експерт надає чинний бланк та зразок заповнення для отримання візи, оформлення субсидії, нарахування пенсії, виплат соцстрахування, отримання податкової знижки.
232262

Акт приймання-передачі транспортного засобу

Коли установа безоплатно отримує чи передає авто, здає його в оренду, відправляє або забирає з ремонту тощо, вона складає акт приймання-передачі транспортного засобу. Форми актів різняться залежно від мети передачі транспортного засобу. Розглянемо, у яких випадках і за якою формою складати ці акти.
49664

Зарплатні відомості – ЗРАЗКИ та бланки

У консультації – про оформлення зарплатних документів, зразки зарплатних відомостей, а також про відповідальність фінансову, адміністративну, дисциплінарну, кримінальну при нарахуванні зарплати.
46074

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді