УВАГА! У зв'язку з воєнним нападом на Україну наші гарячі лінії не працюють

УВАГА! У зв'язку з воєнним нападом на Україну наші гарячі лінії не працюють

Гарячі лініі у журналах "ГОЛОВБУХ: Бюджет" та "ГОЛОВБУХ: Праця та зарплата" тимчасово не працюють.

В Україні війна, але ми розуміємо, що більшість бухгалтерів теж на передовій - працюють, забезпечуючи життєдіяльність країни. Українцям потрібні зарплата, а державі податки. Державні, воєнні, продуктові сфери та ОМС - працюють у надзвичайному режимі.

Наші експерти на зв'язку й ми намагатимемся тримати вас у курсі та передбачати ваші труднощі у роботі.

Наші новини та соцмережі переорієнтовані на перевірену інформаційну допомогу бухгалтерам та кожному громадянину України у цей скрутний час.

Ми з вами. Україна переможе!

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Касова книга – бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
34575

Мінімальна зарплата у 2024 році

В нашій статті – як мінімальна зарплата в Україні у 2024 році впливає на основні соціальні показники та податки: виплати бюджетникам, пенсії, мінімальний розмір ЄСВ та мінімальну пенсію.
10673

Стаж служби в ОМС: як обчислювати швидко та без помилок

Вислуга років пов’язана з певними заохоченнями, які отримують службовці органів місцевого самоврядування. Через це питання кількості місяців стажу є суттєвим: це й надбавка, й додаткові дні відпустки. Як визначається стаж в ОМС – у цьому огляді.
13992

Облік лікарських засобів та медичних виробів: приклади від експерта

Як МОЗ рекомендує ЗОЗ вести бухгалтерський облік медикаментів та медичних виробів – у публікації розглянемо загальні положення, що стосуються як медзакладів, що є бюджетними установами, так і реорганізованих медзакладів-КНП.
27774

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді