Уряд сформував пакет рішень для підтримки українського бізнесу під час війни

Уряд сформував пакет рішень для підтримки українського бізнесу під час війни

На виконання доручення Президента Володимира Зеленського дати посилання на першу новину уряд сформував пакет рішень, які мають підтримати український бізнес під час війни. Про це у своєму відеозверненні 7 березня зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Ми звільнимо від сплати ЄСВ фізичних осіб — підприємців першої та другої групи на час воєнного стану та протягом року після його завершення. Звільнимо підприємства та фізичних осіб — підприємців третьої групи від сплати ЄСВ за найманих працівників, які були призвані до лав ЗСУ, інших збройних формувань (в т. ч. територіальної оборони). Збір буде сплачено за рахунок держави», — підкреслив Денис Шмигаль.

Також уряд відтермінує сплату податків для всіх підприємств, які не спроможні їх заплатити, і відкладе впровадження РРО для всіх ФОПів.

«Уряд скасує всі заходи ринкового та споживчого нагляду у всіх питаннях, крім регулювання цін та контролю за ціноутворенням. Також вже встановлено мораторій на проведення перевірок всіх видів для бізнесу», — зазначив очільник уряду.

Прем’єр-міністр наголосив, що всі ці рішення та низка інших додаткових рішень, що необхідні для того, аби цей пакет підтримки запрацював, вже ухвалили або найближчим часом ухвалять органи влади.

За повідомленням КМУ 

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма 1-ОПП: нюанси заповнення

Щоб зареєструватись у відповідному органі ДПС як платники податку, бюджетні установи зобов’язані подати контролюючому органу заяву – форма 1-ОПП. Розглянемо, що це за форма, коли її слід подавати і як заповнювати.
59119

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
67556

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
49277

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
71724

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді