Як приймати до оплати картки, якщо немає РРО

Як приймати до оплати картки, якщо немає РРО

Українські підприємці та ФОПи мають вільно приймати оплату банківськими картками за допомогою торгових POS-терміналів ПриватБанку незалежно від того, чи є у них можливість використовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО). Наразі щоденно працюють 125 тис. POS-терміналів ПриватБанку. Крім того, є можливість приймати оплату за допомогою мобільного додатку «Термінал» без фізичного POS-терміналу.

Керівник дирекції по роботі з бізнес-клієнтами ПриватБанку Євген Заіграєв зауважив: «ПриватБанк докладає максимум зусиль, щоб торговці наразі могли вести свою діяльність так, як і раніше, приймали банківські карти до сплати за товар або послугу».

Нагадаємо, на час воєнного стану уряд скасував всі штрафні санкції за порушення законодавства з питань наявності та використання РРО.

ПриватБанк до кінця березня скасував для всіх інтернет-магазинів та клієнтів e-commerce комісії за приймання безготівкової оплати картками українських банків через сервіс LiqPay.

За інформацією ПриватБанку

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54507

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86354

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228624

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71439

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді