За сплату ЄСВ на невідповідний рахунок— штраф!

Податківці наголошують, що за сплату ЄСВ на невідповідний рахунок передбачено штраф.

Установи зобов’язані своєчасно та в повному обсязі нараховувати та сплачувати ЄСВ відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 №2464 (далі — Закон № 2464).

►Усе про заповнення Звіту з ЄСВ

В результаті сплати ЄСВ на невідповідний рахунок, виникає недоїмка.

За несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) ЄСВ передбачено штраф у розмірі 20% несплачених або несвоєчасно сплачених сум ЄСВ (п. 2 ч. 11 ст. 25 Закону № 2464).

Згідно з п. 6 частини першої ст. 1 Закону № 2464,

Своєчасно не нараховані та/або не сплачені у встановлені строки суми ЄСВ є недоїмкою. На суму недоїмки буде нарахована пеня з розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення (ч. 10 ст. 25 Закону № 2464). Пеню починають нараховувати з першого календарного дня, що настає за днем закінчення строку внесення відповідного платежу, до дня його фактичної сплати включно.

За інформацією Головного управління ДФС у Чернівецькій області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Баланс форма 1-дс – експертний зразок

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
64894

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42671