Як підтвердити вільне володіння державною мовою

UA RU

Особа, яка бажала взяти участь у конкурсі на зайняття посади державної служби, до конкурсної комісії, подавала посвідчення щодо вільного володіння державною мовою.

НАДС роз’яснило, що після внесених змін Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади» від 19.09.2019 № 117-ІХ, переможець конкурсу, оголошеного після 25.09.2019, має надати копії документів про підтвердження рівня вільного володіння державною мовою.

На думку НАДС, це копії документів державного зразка про середню/вищу освіту, в яких зазначено про вивчення предмету/дисципліни, що підтверджують знання української мови, та посвідчення щодо вільного володіння державною мовою, отримані до 25.10.2019.

Із роз’яснення НАДС «Щодо підтвердження рівня вільного володіння державною мовою переможцем конкурсу на зайняття посади державної служби» від 11.10.2019 № 79-р/з

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Органи місцевого самоврядування в Україні

Органи місцевого самоврядування (ОМС) – це виборні та інші органи територіальних громад, які мають повноваження вирішувати питання місцевого значення. Бухгалтер, який працевлаштовується у виконавчий орган місцевої ради, бюджетні установи, що фінансуються з місцевого бюджету, має розуміти не лише структуру установи, в якій працює, а й структуру ОМС, їх повноваження, у т. ч. щодо бюджету, отримання фінансування тощо. Розглянемо це детальніше.
103901

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
78913

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
13340

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді