Підготовка проєктів порядків використання коштів державного бюджету

Для головних розпорядників за коштами державного бюджету Мінфін затвердив нові Методичні рекомендації щодо підготовки проєктів порядків використання коштів державного бюджету.

Підготовка проєктів порядків використання коштів державного бюджету

Їх можна завантажити з веб-сайту Мінфіну перейшовши за відповідним посиланням у розділі «Накази Міністерства фінансів України у 2020 р.» підрубрики «Постанови та накази» рубрики «Законодавство».

З наказу Мінфіну «Про внесення змін до наказу Мінстрества фінансів України від 25 листапода 2010 року № 1458» від 28.12.2015 № 585

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
158809

Довідка про зміни до кошторису

Як внести зміни до кошторису бюджетної установи: ➤ у яких ситуаціях вносити ➤ як змінювати кошторис ➤ у які строки ➤ довідка про зміни до кошторису - бланк ➤ зразок заповнення довідки про зміни до кошторису
69010

Платні послуги бюджетних установ

Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
14248

Касова книга – бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
34922

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
14050

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді