Оновлення від 14.01.2020 для ППЗ «Фіндокументи» (Payments)

На веб-сайті Казначейства доступне для завантаження оновлення прикладного програмного засобу (ППЗ) «Фіндокументи» (Payments).

Оновлення від 14.01.2020 для ППЗ «Фіндокументи» (Payments)

Оновлення (1.3.7.0, build 2):

  • виправлено помилку введення рахунків спецфонди довідник «Рахунки видатки»;
  • виправлено довідник «Рахунки кредит»;
  • в меню платіжні документи та пошук документів додано 2020 рік;
  • в формі введення фінансових зобов’язань виправлено фільтр по МФО;
  • змінено форму фінансового бюджетного зобов’язання;
  • змінено форму платіжного доручення;
  • змінено структуру та форму розпорядження МБ;

Ведення розпорядження МБ

Для введення розпорядження МБ доступна можливість як введення аналітичного рахунку (до 19 знаків) так і введення рахунку в форматі IBAN. Для забезпечення доримання структури в транспортні файли передають аналітичні рахунки не IBAN.

Для головних розпорядників ДБ — введення розподілу

При відсутності рахунка розподілу система дозволяє використати технічний рахунок. Для його формування потрібно в полі рахунок ввести балансовий рахунок та заповнити інші поля. Програма сформує технічний рахунок використавши балансовий рахунок та введене КПК.

Порядок оновлення:

  • файли з архіву записати в робочу папку програми (по замовчуванню PM20);
  • запустити на виконання файл upd20201.exe для оновлення структури.

Оновлення (файл архіву OnovPaym_2020.2.zip) можна завантажити на сайті Казначейства з папки «Оновлення» розділу «Програмний комплекс «Фіндокументи» підрубрики «Програмне забезпечення для завантаження» рубрики «Електронні сервіси».

За інформацією Казначейства

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
158807

Довідка про зміни до кошторису

Як внести зміни до кошторису бюджетної установи: ➤ у яких ситуаціях вносити ➤ як змінювати кошторис ➤ у які строки ➤ довідка про зміни до кошторису - бланк ➤ зразок заповнення довідки про зміни до кошторису
69001

Платні послуги бюджетних установ

Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
14245

Касова книга – бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
34922

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
14048

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді