По всій території країни ввели карантин

Коронавірус: пам’ятки працівнику і роботодавцю

Сьогодні, 12.03.2020, набрала чинності постанова Уряду, яка запроваджує на території нашої країни карантин, який триватиме з сьогоднішнього дня до 03.04.2020.

По всій території країни ввели карантин

В цей період заборонено:

  • відвідувати заклади освіти її здобувачами;
  • проводити всі масові заходи, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

Карантин ввели, щоб запобігти поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

Із постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 № 211

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок пенсії в Україні – 2024

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
64121

Військовий збір 2024

Військовий збір наповнює державний бюджет, тож для місцевих бюджетів він не відіграє особливої ролі. Однак бухгалтери держорганів, ОМС, бюджетних установ мають знати правила його утримання із доходів, що нараховують держслужбовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, працівникам чи іншим фізичним особам.
9885

Основні засоби 2024

Основні засоби це матеріальні активи, без яких жодна установа, держорган, ОМС функціонувати не зможе. Та не усі матеріальні активи є основними засобами. Розглянемо детальніше, що таке основні засоби установи та які вони бувають у 2024 році.
170368

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді