Роз’яснення щодо оплати праці працівників установ сфери спорту на період карантину

Норми тривалості робочого часу 2020 року

У зв’язку з забороною відвідування установ сфери спорту, повідомляємо, що згідно з пункту 8 наказу Мінсім’ямолодьспорту від 23.09.2005 № 2097 у випадку, коли в окремі дні (місяці) робота не відбувається з незалежних від працівника у сфері спорту причин (епідемії, несприятливі метеорологічні умови тощо), його оплата у ці дні здійснюється з розрахунку заробітної плати, установленої при тарифікації, за умови, що цей працівник виконує іншу організаційну або методичну роботу.

Роз’яснення щодо оплати праці працівників установ сфери спорту на період карантину

Зазначене положення стосується як штатних працівників, так і тих, що працюють на умовах сумісництва.

З метою мінімізації розповсюдження короновірусної інфекції керівникам установ у сфері спорту необхідно вжити усіх можливих заходів для переведення працівників на роботу в дистанційному режимі.

Неприпустимим є примусове відправлення працівників у відпустку без збереження заробітної плати.

Окрім того, відповідно до статті 113 КЗпПза час простою, коли виникла виробнича ситуація, небезпечна для життя чи здоров’я працівника або для людей, які його оточують, і навколишнього природного середовища не з його вини, за ним зберігають середній заробіток.

Отже, за всіма працівниками установ у сфері спорту, роботу яких призупинено на період карантину, зберігають середню заробітну плату, а працю працівників у сфері спорту, які виконують методичну та організаційну роботу, оплачують згідно з тарифікацією.

Із офіційного веб-сайту Міністерства молоді і спорту України

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Зарплата працівників вищої освіти 2024

Зарплата викладачів 2024: тарифна сітка на 2024 рік з окладами працівників освіти ➤ інші схеми посадових окладів викладачів ➤ доплати і надбавки ➤ погодинна оплата праці працівників вищої освіти➤ приклади нарахування зарплати викладачам
242385

Оплата електронного лікарняного в бюджетній установі: алгоритм

Розглянемо, як здійснюється оплата е-лікарняного за рахунок роботодавця і які основні моменти потрібно врахувати бухгалтеру, якщо оплата лікарняного здійснюється в межах перших 5 днів тимчасової непрацездатності.
12706

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
232435

Доплата до мінімальної заробітної плати 2024

Зарплата вийшла менша від мінімалки – у більшості випадків необхідно її «дотягувати» шляхом доплати до мінімальної заробітної плати. Однак не все так просто, адже є надурочні, нічні, різні доплати і надбавки, лікарняні та відпускні. Як з цим розібратися – у консультації.
98942

Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах

Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах – звична справа. Розповімо докладно про види надбавок, умови встановлення надбавок, розміри надбавок окремим категоріям працівників бюджетних установ.
92937

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді