Держпраці назначено органом нагляду щодо ЗІЗ

У зв’язку з підвищеним попитом на засоби індивідуального захисту в останній час, Уряд вирішив взяти питання виробництва і імпорту такої продукції під особливий контроль. Органом, що контролюватиме, є Держпраці.

План перевірок Держпраці на 2020 рік ⋙

Держпраці назначено органом нагляду щодо ЗІЗ

Кабінет Міністрів Постановою №226 затвердив зміни, згідно з якими Технічний регламент засобів індивідуального захисту доповнюється пунктом 11.

Згідно з цим доповненням, дія Технічного регламенту не поширюється на час дії карантину

  1. на засоби індивідуального захисту, включені до переліку лікарських засобів, медичних виробів та медичного обладнання, необхідних для боротьби з коронавірусною хворобою, які звільняються від сплати ввізного мита.
  2. на операції з ввезення їх на митну територію України, які також звільняються від оподаткування податком на додану вартість, затвердженого Постановою КМУ №224.

-40% на вартість навчання Експрес-курс для керівників та фахівців бухгалтерської служби

Тепер для введення в обіг таких засобів індивідуального захисту, заявник має подати до Держпраці заяву, в якій буде зазначено мету ввезення, інформацію по виробникові, назву виробів і їх код згідно з УКТЗЕД, номера партії, обсяг та інструкцію з використання зазначених засобів.

Така заява може подаватися дистанційно на електронну адресу місцевого органу Держпраці і після опрацювання всіх поданих документів Держпраці видає заявнику повідомлення про введення в обіг окремих засобів індивідуального захисту, стосовно яких не виконані вимоги технічних регламентів, але використання яких необхідне в інтересах охорони здоров’я.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71461

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12498

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
47689

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47145

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
9198

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді