На Прозорро оголошено закупівлю пакунків малюка на суму 1,2 млрд грн

Учасники можуть подавати свої пропозиції до 14 травня. Постачання бебі-боксів, закуплених через систему Prozorro, почнеться вже в червні.

Електронний сервіс «Єдиний закупівельний словник»

Державна установа “Професійні закупівлі” оголосила в системі Prozorro закупівлю одноразової натуральної допомоги “Пакунки малюка”.

У рамках закупівлі планується придбати та доставити до пологових будинків по всій країні 247 тисяч 947 пакунків малюка до кінця року.

Антикризові закупівлі — за винятковими правилами

Пакунок малюка — це масштабний соціальний проект, який допомагає забезпечити новонароджених усім необхідним у перший місяць їхнього життя. І вперше закупівля бебі-боксів буде відбуватися через електронну систему Prozorro.

Очікувана вартість в розрахунку на один пакунок малюка становить 4839,74 грн. Усього туди має входити 54 найменувань товарів, серед яких пелюшки, підгузки, дитячий одяг і власне коробка-колиска. Згідно з вимогами тендерної документації, пакунки малюка отримають немовлята з усієї України, зокрема й народжені у Донецькій області (раніше там не надавали цю допомогу).

Перед оголошенням тендеру ДУ “Професійні закупівлі” провели три відкриті зустрічі і сформували наступні вимоги до тендеру:

  1. Фактор якості. Технічні вимоги до всіх 53-х товарів та коробки-колиски описані дуже ретельно — тільки цей розділ тендерної документації займає 122 сторінки.
  2. Фактор ціни. Закупівля буде проводитися за механізмом рамкової угоди на 7 місяців. Такий формат дає можливість купувати окремі партії товарів за найкращими цінами, а також убезпечує як державу, так і постачальників від коливання курсу. Аби конкуренція при кожній закупівлі протягом дії рамкової угоди була максимальною, кількість можливих учасників — 15.
  3. Фактор надійності. Виконавець має надати грошове тендерне забезпечення у розмірі 6 млн грн та забезпечення виконання договору у розмірі 5%. Відтак в разі відмови від виконання договору він буде змушений заплатити великий штраф. І така вимога буде убезпечувати від недобросовісних постачальників.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Планування закупівлі електричної енергії в бюджетних установах

Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
38745

Чи можливі централізовані закупівлі за рішенням територіальної громади

Придбання територіальними громадами різноманітних товарів, робіт і послуг потребує дотримання встановлених державою правових та економічних норм. Експерт допоможе в них розібратися.
2245

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді