Екоподаток: чи треба платити, коли металобрухт розміщується на власній території?

Металобрухт утворюється в процесі діяльності підприємства. Постає питання: чи виникають податкові зобов'язання з екоподатку у товариства, яке тимчасово розміщує на власних територіях металобрухт, утворений в процесі його діяльності, до моменту його реалізації або утилізації?

Скачати податкову накладну за новою формою

Екоподаток: чи треба платити, коли металобрухт розміщується на власній території?

Платниками екологічного податку є особи, під час провадження діяльності яких здійснюється, зокрема, розміщення відходів. Відмітимо, що це не стосується розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини, що розміщуються на власних територіях.

Відповідно, суб'єкт господарювання, у якого в процесі діяльності утворився металобрухт, згідно з пп. 240.1.3 ПКУ не є платником податку в частині розміщення такого металобрухту на його власних територіях для подальшої реалізації або утилізації.

Екоподаток: чи треба платити, коли металобрухт розміщується на власній території?
Ірина Житковаголовний редактор Експертус Кадри
Баланс робочого часу — 2020 стане у пригоді, щоб правильно скласти графіки роботи на наступний рік та спланувати фонд заробітної плати. Дізнайтеся про можливе перенесення робочих днів у 2020 році та скачайте Баланс робочого часу на 2020 рік.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
10907

Екологічний податок 2023: ставки і строки

Екологічний податок 2023 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
64696

Представление декларации по экологическому налогу и расчет платежей: как, когда и сколько

Деятельность ряда бюджетных учреждений так или иначе связана с загрязнением окружающей среды. Эти учреждения и являются плательщиками экологического налога. В данном материале рассмотрим вопросы, интересующие бухгалтеров при подготовке отчетности по экологическому налогу за последний квартал 2016 года и 2017 год, а также основные принципы расчета платежей по новым ставкам экологического налога.
777

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді