Орендодавці укладатимуть договори з операторами електронного майданчика

Мінекономіки оприлюднило для обговорення проєкт наказу «Про затвердження Типового договору про проведення електронних аукціонів з передачі майна в оренду між орендодавцем та оператором електронного майданчика».

Орендодавці укладатимуть договори з операторами електронного майданчика

За укладеним з оператором електронного майданчика договором орендодавець:

  • готує та опубліковує Переліки першого і другого типів, оголошення та інформаційне повідомлення в Електронній торговій системі (ЕТС);
  • готує проєкт договору оренди об’єкта, який передається на електронному аукціоні або без проведення аукціону;
  • опубліковує в ЕТС укладений договір оренди та зміни до нього;
  • готує проєкт акта приймання-передачі об’єкта оренди;
  • опубліковує в ЕТС підписаний сторонами акт приймання-передачі.

З текстом цього проєкту можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Мінекономіки у підрубриці «Обговорення проектів документів» рубрики «Документи».

Із офіційного веб-сайту Мінекономіки

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
81457

Оплата відрядження держслужбовця у вихідний день

Держслужбовців направляють у службове відрядження для виконання посадових обов’язків поза межами постійного місця служби. Завдання, які виконує держслужбовець у відрядженні, різні і залежать від держоргану, в якому працює держслужбовець, держоргану, до якого його відряджено, кваліфікації та посадових обов’язків самого держслужбовця. Розглянемо якою буде оплата відрядження держслужбовцям.
2172

Хвороба під час відпустки: готовий розрахунок в обліку

Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
709

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
264616

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді