Закупівлі у дорожньому господарстві: узгоджено фінальний проект методології

24 квітня відбулось фінальне засідання робочої групи з розробки методології закупівель у дорожньому господарстві на базі Мінекономіки. Фахівці у сфері дорожнього будівництва та публічних закупівель надали свої пропозиції та узгодили фінальний проект методології.

Закупівлі в умовах кризи. Дистанційне навчання

Закупівлі у дорожньому господарстві: узгоджено фінальний проект методології

В її основі - вироблення критеріїв до учасників ринку. Це має задати високу планку якості для виконавців робіт. В той же час ці критерії не повинні бути дискримінаційними, щоб процедура закупівель не провокувала хвилю оскаржень. Зараз підсумковий документ знаходиться на етапі юридичного аналізу і готується до погодження. Фінальна версія документу очікується на початку травня.

Нагадаємо, для обговорення проекту методології Мінекономіки запросило усіх стейкхолдерів галузі — громадськість, експертів та органи влади. Зокрема в робочу групу увійшли експерти від Міністерства інфраструктури, Державного агентства автомобільних доріг, Всеукраїнської дорожньої асоціації, Національної асоціації дорожників України, ДП “ДерждорНДІ”, Національного транспортного університету, ГО “Трансперенсі Інтернешнл Україна”, ГО “Наші гроші”, CoST Ukraine та Офісу ефективного регулювання BRDO.

За інформацією з сайту Prozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Планування закупівлі електричної енергії в бюджетних установах

Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
38772

Чи можливі централізовані закупівлі за рішенням територіальної громади

Придбання територіальними громадами різноманітних товарів, робіт і послуг потребує дотримання встановлених державою правових та економічних норм. Експерт допоможе в них розібратися.
2247

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді