COVID-19: найпопулярніші постачальники медвиробів для протидії пандемії

Як повідомляє Prozorro, станом на 30 квітня, державні структури провели закупівлі товарів, робіт та послуг для протидії коронавірусу на суму 2,6 млрд грн. Наводимо перелік найпопулярніших постачальників.

Закупівлі в умовах кризи. Дистанційне навчання

COVID-19: найпопулярніші постачальники медвиробів для протидії пандемії

Найбільшим постачальником за сумою укладених договорів стало державне науково-виробниче об’єднання “Форт” МВС України (142,1 млн грн, станом на 30 квітня). Зокрема, “Форт” поставив 250 тисяч костюмів біологічного захисту для Центру обслуговування підрозділів Національної поліції України.

На другому місці приватна компанія “Медгарант”, яка має 31 укладений договірна суму 95 млн грн. Ця компанія постачала апарати штучної вентиляції легень для медзакладів Харкова, Одеси, Тернополя, Полтави.

На третьому місці комунальне підприємство “Київмедспецтранс” (87,6 млн грн). Підприємство переважно надає транспортні послуги медичним закладам Києва. Найбільший контракт - з Київським центром екстреної медичної допомоги на спеціальне транспортне забезпечення медичних закладів за 74,5 млн грн.

НЕ ПРОПУСТІТЬ Звіт про виконання державного замовлення: особливості

Також у топ-5 постачальників приватна компанія “Ксенко” (82,1 млн грн). Зокрема, компанія поставила 17 комплектів ШВЛ для Львівського фтизіопульмонологічного лікувально-діагностичного центру на суму 20,1 млн грн.

Замикає топ-постачальників за сумою контрактів приватна компанія “Лаб-сервіс” (64,1 млн грн). Компанія поставила 49 апаратів ШВЛ для Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА на суму 37,2 млн грн.

За інформацією з сайту Prozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Планування закупівлі електричної енергії в бюджетних установах

Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
38772

Чи можливі централізовані закупівлі за рішенням територіальної громади

Придбання територіальними громадами різноманітних товарів, робіт і послуг потребує дотримання встановлених державою правових та економічних норм. Експерт допоможе в них розібратися.
2247

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді