Засоби індивідуального захисту: що є обов’язковим на робочому місці?

За впровадженого карантину обов’язковою умовою продовження діяльності підприємств є забезпечення працівників засобами індивідуального захисту та дотримання правил їх використання.

6 готових прикладів розрахунків, коли лікарняний — із «підступом»

Засоби індивідуального захисту: що є обов’язковим на робочому місці?

Тож задля безпеки та захисту здоров’я працівників, задіяних у робочому процесі, роботодавцям необхідно забезпечити їх засобами індивідуального захисту згідно з Мінімальними вимогами безпеки і охорони здоров’я. А саме:

  1. роботодавець зобов’язаний за свій рахунок забезпечити придбання, комплектування, видачу та утримання засобів індивідуального захисту;
  2. на роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, а також роботах, що пов’язані із забрудненням, працівникам видаються безоплатно спеціальний одяг, спеціальне взуття та інші ЗІЗ за встановленими нормами;
  3. ЗІЗ мають використовуватися у разі неможливості уникнути або обмежити ризики для життя та здоров’я працівників;
  4. ЗІЗ використовують виключно за призначенням згідно з інструкціями з експлуатації, які мають бути зрозумілими для працівників.

Під час карантину працюєте у приміщенні установи? Дотримайтеся порад від Держпраці

В цих умовах основними завданнями служби з охорони праці виступають:

  • проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам, професійним захворюванням;
  • сприяння впровадженню досягнень науки і техніки, прогресивних і безпечних технологій, сучасних засобів захисту;
  • інформування і надання роз’яснень працівникам підприємства з питань охорони праці;
  • проведення внутрішнього аудиту охорони праці та атестації робочих місць на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці;
  • взаємодія з іншими структурними підрозділами, службами, фахівцями підприємства та представниками профспілки.

За інформацією з сайту Держпраці

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86358

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
9709

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді