Дистанційне навчання: МОН підготувало посібник для молодшої, основної та старшої школи

Огляд основних інструментів для організації дистанційного навчання, рекомендації щодо складання розкладу, налаштування режиму роботи вчителів та зворотній зв’язок з учнями, а також про особливості оцінювання та контролю під час карантину – ось головні питання, розглянуті в новому посібнику.

ЗРАЗОК наказу про дистанційну работу у період карантину

Дистанційне навчання: МОН підготувало посібник для молодшої, основної та старшої школи

Його підготували Міністерство освіти і науки та ГО “Смарт освіта”.

Як зазначають розробники, цей посібник – відповідь на пандемію коронавірусу і вимушений карантин в українських школах. Він узагальнив найкращі практики, які можуть стати корисними для педагогів.

Посібник складається з двох частин:

  1. загальних принципів та інструментів дистанційного навчання;
  2. методичних рекомендацій з дистанційного навчання для школярів різного віку - початкової, основної та старшої школи.

Карантинні ускладнення на зарплату: чи виплачувати надбавку вчителям

У першій частині вчителі знайдуть докладний огляд основних принципів дистанційного навчання, поширених вебресурсів. Також у посібнику є докладний опис інструментів для організації дистанційного навчання – використання відеоресурсів, онлайн-дошок, тестів та інструментів оцінювання.

У другій частині посібника йдеться про налаштування різних режимів організації дистанційного навчання, розміщено поради щодо того, як сформувати розклад та графік роботи вчителя, а також організувати навчання дітей з особливими освітніми потребами.

За інформацією з Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54508

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86354

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228625

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71450

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді