Офіс фінансового контролю ліквідують

Орган фінансового контролю знову потрапив в «зону турбулентності».

Приєднуйтеся до щосезонного Elite-клубу закупівельника

Оголошену минулої осені реформу навіть не встигли завершити. А вже маємо нове бачення роботи цього держоргану від Уряду – зупинити заходи з реорганізації Держаудитслужби та ліквідувати Офіс фінансового контролю. До того ж кількість працівників Держаудитслужби планують істотно збільшити.

Чи будуть зміни в порядку проведення контрольних заходів? Редакція «Держзакупівель» стежить за новинами, аби ви одразу ж про них дізналися.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3529

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29022

Тендерна пропозиція учасника: коли відхиляти

Замовник може відхиляти тендерну пропозицію учасника. Для цього він розміщує інформацію в ЕСЗ та посилається на певні підстави, за яких це можна робити. Визначає їх стаття 31 Закону про публічні закупівлі.
750

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді