Міністерство охорони здоров’я розробило нормативну базу для закупівлі лікарських засобів у 2020-2021 роках, затвердило їх перелік з Урядом і тримає ситуацію під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я заявив на щоденному брифінгу.
Технічні вимоги у тендерній документації: що врахувати
Як наголосив Міністр, зараз поставки лікарських засобів в Україну відбуваються з двох джерел: через міжнародні організації і ДП “Медичні закупівлі”. У бюджеті 2020 року на це передбачено близько 10 млрд грн.
При цьому лікарські засоби, які постачаються в Україну в 2020 році – закуповуються за кошти, перераховані у 2018-2019 роках.
Антикризові закупівлі — за винятковими правилами
Максим Степанов зауважив, що Міністерство охорони здоров’я на постійному зв’язку з міжнародними партнерами, вони розуміють що і в які терміни треба поставляти.
МОЗ тримає під контролем ситуацію щодо забезпеченості наших громадян лікарськими засобами в 2020 та 2021 році.
За інформацією з Урядового порталу
Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
Мінекономіки роз’яснило (лист від 21.06.2023 № 33-11/282) особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.
Придбання територіальними громадами різноманітних товарів, робіт і послуг потребує дотримання встановлених державою правових та економічних норм. Експерт допоможе в них розібратися.
Як вчасно скласти річний план закупівель та дотримати вимог Закону — у статті.
Планування публічних закупівель зазнає змін із 19 квітня 2020 року. Змін чимало, тож уже тепер дізнайтеся, що слід зазначати у річному плані, у який строк оприлюднювати