Bug Bounty: Прозорро запустило програму пошуку вразливих місць

Платформа електронних публічних закупівель Prozorro запускає програму пошуку вразливостей та запрошує спеціалістів спробувати виявити недоліки у її захисті.

Перевірте, чи підтвердив ваш майданчик відповідність системи захисту інформації

Bug Bounty: Прозорро запустило програму пошуку вразливих місць

Відтепер пошук вразливостей у електронній системі закупівель буде діяти на постійній основі. Фахівці з IT-безпеки, які приєднаються до проєкту, зможуть допомогти державі зробити захист даних міцнішим та отримати цікавий досвід і заохочувальні призи.

Білий хакінг вважається одним з найдієвіших способів виявлення вразливостей в IT-системах. Минулого року ДП «Прозорро» стало однією з перших державних структур, яка запросила хакерів перевірити стійкість системи.

Минулорічні результати такого аудиту підтвердили надійність електронної системи закупівель: жодної вразливості у центральній базі даних та модулі аукціонів виявлено не було. Водночас Bug Bounty-2019 дозволив виправити деякі помилки і зробити інтерфейс системи більш дружнім до користувачів. З цього року марафон пошуку вразливостей триватиме на постійній основі.

Оскільки змагання будуть проходити у тестовому середовищі, це ніяк не позначиться на роботі електронної системи закупівель. Учасники змагань отримають необхідні доступи, інструментарій та необмежену кількість часу на дослідження. Рейтинг учасників дозволить відзначити тих, хто знайшов більше багів цінними призами від партнерів програми — майданчиків Zakupki.Prom.UA, SmartTender, E-Tender.

За інформацією з сайту Prozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Планування закупівлі електричної енергії в бюджетних установах

Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
38731

Чи можливі централізовані закупівлі за рішенням територіальної громади

Придбання територіальними громадами різноманітних товарів, робіт і послуг потребує дотримання встановлених державою правових та економічних норм. Експерт допоможе в них розібратися.
2245

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді