Закупівлі в умовах кризи

Законодавці ухвалили зміни, аби запобігти виникненню і поширенню коронавірусної хвороби. Торкнулися вони й закупівель. До того ж закупівельникам треба постійно моніторити законодавчі ініціативи, аби не проґавити нових, які вплинуть на перебіг антикоронавірусних закупівель. Наприклад, нещодавно розширено список обов'язкової інформації, яку треба оприлюднювити за результатами таких закупівель. Відтак маєте розуміти, які справи слід виконати нагально, аби потім не мати неприємностей. Допоможе в цьому курс «Проведення закупівель в нових умовах» Вищої школи Закупівельника.

Закупівлі в умовах кризи

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Планування закупівлі електричної енергії в бюджетних установах

Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
38758

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3559

Переговорна процедура закупівлі: 4 кроки та десяток застережень

Переговорна процедура закупівлі 2020 та її алгоритм простіший, аніж конкурентних процедур. Попри це в ньому чимало місць, де замовник може помилитися — обґрунтування, документи від учасника, кваліфікація, відсутність підстав для відхилення за статтею 17, забезпечення. Усі застереження та поради — у цій статті.
10289

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді