Календар бухгалтера з оплати праці на ЛИПЕНЬ 2020
Міноборони затвердив Порядок проведення у ЗСУ переатестації військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу у військових званнях (далі — Порядок).
Переатестація військовослужбовців проходитиме за місцем проходження військової служби або служби у військовому резерві. Безпосередній командир (начальник) військовослужбовця складатиме документ — атестацію на присвоєння військового звання (додаток до Порядку).
Висновок за атестацією здійснює прямий командир (начальник) військовослужбовця. Атестацію розглядають на засіданні атестаційної комісії, підзвітній посадовій особі, яка її затверджує. До участі в засіданні атестаційної комісії залучаються головні старшини органів військового управління, з’єднань, військових частин ЗСУ.
Порядок визначає процедуру присвоєння військових звань військовослужбовцям.
Із наказу Міноборони «Про затвердження Порядку проведення у Збройних Силах України переатестації військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу у військових званнях» від 14.05.2020 № 149
⚡️Дистанційне навчання від досвідчених експертів з бухгалтерського обліку: ✔️4 кредити ЄКТС ✔️120 годин ✔️сертифікат за проходження курсу
Форма № 4-ПН стосується масового вивільнення працівників. Перевірте, чи ви маєте звітувати за нею та вчасно подайте звіт. Зразок заповнення від експерта - у статті
Для встановлення єдиних правил і уникнення порушень з оплати праці працівникам, в установі потрібно затвердити локальний нормативний документ, тобто – положення про оплату праці.
15 листопада Уряд оновив критерії бронювання та критерії для отримання критичності. Бронювання працівників підприємств із 1 грудня здійснюватимуть через Дію. Моніторинг підприємств та організацій здійснюватимуть щомісяця на відповідність всім критеріям критичності. Детальніше про зміни — у статті.
Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах не виплачується за кошти державного чи місцевого бюджету. Це забороняє підпункт «б» пункту 4 постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298. А от допомогу на поховання як страхову виплату виплачує роботодавець за рахунок коштів, отриманих від ПФУ, за умови надання потрібних документів про смерть працівника чи члена його сім’ї.
Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.