Чи сплачує роботодавець внески за працівника: як дізнатись

Отримати необхідну інформацію можна на вебпорталі ФСС. Сервіси адресовані як пенсіонерам, працівника, так і роботодавцям.

Готовий зразок довідки-розрахунку на виплату зарплати СКАЧАТИ

Чи сплачує роботодавець внески за працівника: як дізнатись

Застраховані особи можуть можуть здійснювати контроль за даними, які вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права (для працюючих), а саме отримати відомості про розмір сплачених внесків, розмір заробітної плати, перевірити врахований страховий стаж, одержати витяг з Реєстру застрахованих осіб, а при досягненні пенсійного віку – подати заяву на призначення пенсії.

Роботодавці можуть скористатися Кабінетом страхувальника, де доступна інформація про сплату ЄСВ, подання звітності, зауваження до неї та рекомендації щодо усунення наявних недоліків.

Як показати у Звіті з ЄСВ карантинні особливості трудових відносин

Головна перевага вебпорталу – можливість користування порталом, не виходячи з дому, в будь-який зручний час 24/7. Це особливо актуально зараз, коли ще існує високий ризик захворювання на COVID-19 і карантинні обмеження продовжуються.

Вебпортал надає електронні послуги кожній особі індивідуально та працює з дотриманням вимог до захисту інформації.

Для полегшення доступу до електронних сервісів вебпорталу створено мобільний додаток “Пенсійний фонд”. Відтепер з мобільних пристроїв є можливість переглядати та отримувати відомості про сплачені страхові внески, набутий страховий стаж, подати документи для призначення або перерахунку пенсії, отримати доступ до електронної пенсійної справи.

За матеріалами Держпраці

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Бронювання працівників – зміни з 01.12.2024

15 листопада Уряд оновив критерії бронювання та критерії для отримання критичності. Бронювання працівників підприємств із 1 грудня здійснюватимуть через Дію. Моніторинг підприємств та організацій здійснюватимуть щомісяця на відповідність всім критеріям критичності. Детальніше про зміни — у статті.
14423

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах не виплачується за кошти державного чи місцевого бюджету. Це забороняє підпункт «б» пункту 4 постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298. А от допомогу на поховання як страхову виплату виплачує роботодавець за рахунок коштів, отриманих від ПФУ, за умови надання потрібних документів про смерть працівника чи члена його сім’ї.
10009

Гнучкий режим роботи

Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.
13080

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді