Коли можливе оскарження у відкритих торгах і як діяти замовнику

Учасники під час відкритих торгів можуть неодноразово звернутися до Колегії АМКУ за захистом своїх прав.

Покажемо на конкретних прикладах, на яких етапах законодавець дозволив оскарження і як можна чи не можна діяти замовнику.

Коли можливе оскарження у відкритих торгах і як діяти замовнику

Коли можливе оскарження у відкритих торгах і як діяти замовнику
НАТАЛІЯ ЗАЄЦЬ,консультантка з публічних закупівель, канд. екон. наук, Київ
Результат відкритих торгів залежить не лише від вимог ТД, а й чітко дотриманих строків та порядку. З нашим алгоритмом ви завжди будете переможцем!

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
4752

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
30733

Тендерна пропозиція учасника: коли відхиляти

Замовник може відхиляти тендерну пропозицію учасника. Для цього він розміщує інформацію в ЕСЗ та посилається на певні підстави, за яких це можна робити. Визначає їх стаття 31 Закону про публічні закупівлі.
961

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді