Державна казначейська служба України роз’яснила, за якими кодами економічної класифікації (далі — КЕКВ) закуповувати принтер, системний блок, монітор, холодильник, ноутбук, якщо їхня вартість менше 6000 грн за одиницю без ПДВ.
Предмети вартістю, яка не перевищує 6000 грн (без ПДВ), та строк використання яких — більше року, зараховуйте до малоцінних необоротних матеріальних активів (п. 3.2.3 розд. ІІ Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 «Основні засоби»).
Принтер, системний блок, монітор, холодильник, ноутбук, тобто предмети вартістю до 6000 грн за одиницю без ПДВ придбавайте за КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар».
Тобто предмети, які не обліковуються як основні засоби, придбавайте за КЕКВ 2210.
Лист Державної казначейської служби України від 28.02.2018 № 16-08/224-34913491
У статті розглянемо як списувати інші необоротні матеріальні активи і які форми актів та бланки застосовати при цьому.
У статті поговоримо про облік основних засобів в бюджетних установах. З'ясуємо, як відображати їх придбання, амортизацію, реконструкцію, модернізацію, поліпшення, ремонт, переоцінку вартості, дооцінку й відновлення корисності, уцінку й втрата від зменшення корисності, вибуття та списання в бухобліку
Інвентаризація в бюджетних установах – це можливість забезпечити достовірність даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Щоб її провести без помилок, варто належно оформити документи. У цій добірці ми зібрали всі необхідні бланки інвентаризації та підказки по їх заповненню.
Як передати товарно-матеріальні цінності новій матеріально відповідальній особі.
Звіряти стан розрахунків з дебіторами – обов’язок установи. Та як зафіксувати результати звірки правильно? Пропонуємо готовий Акт звірки розрахунків – зразок.